WYGODNY I ROZBUDOWANY
KAMPUS ZUT

Uczelnia nasza posiada dwa kampusy akademickie z łączną liczbą prawie 3000 miejsc noclegowych. Jeden z nich zlokalizowany jest w centrum miasta, w rejonie ulic Piastów, Szwoleżerów i Bohaterów Warszawy. Znajdują się tutaj Domy Studenckie nr 1,3,4,5.

w obrębie kampusu mieści się Biblioteka Główna
5 minut piechotą do Rektoratu, Biura Karier i Działu Mobilności Międzynarodowej
15 minut piechotą na Starówkę i Bulwary
15 minut autobusem do Dworca Głównego PKP
1h autobusem do portu lotniczego Szczecin-Goleniów (docelowo Ikea i stacja SKM)

W pobliżu zlokalizowane są galerie handlowe, centra fitness, a także wiele restauracji, pubów i dyskotek.

Drugi kompleks akademików jest zlokalizowany na malowniczym osiedlu Arkońskie - Niemierzyn przy ul. Chopina. Mieszczą się tam domy studenckie „Amicus”, „Arkona” i „Andromeda”.

5 minut piechotą do Parku Kasprowicza
10 minut komunikacją miejską do centrum miasta
15 minut komunikacją miejską do Syrenich Stawów i kąpieliska „Arkonka”
20 minut komunikacją miejską do Lasów Miejskich Szczecina – liczne szlaki piesze i rowerowe, miejsca do odpoczynku i grillowania
(docelowo Gontynka i stacja SKM)

W bliskim sąsiedztwie znajdują się liczne dyskonty, punkty usługowe i gastronomiczne oraz stacje benzynowe.

Cennik za jeden miesiąc pobytu w akademiku:

od 402  zł do 432 zł

od 348 zł do 372 zł

od 321 zł

W podanych cenach znajdują się wszystkie opłaty (m.in. ogrzewanie, woda, internet, śmieci).

Kandydaci zainteresowani zamieszkaniem w domach studenckich proszeni są o kontakt z Działem ds. Studenckich 91 449 45 87, 91 4449 45 93, dzial.student@zut.edu.pl.

Wyobraź sobie przyszłość! Jest wyjątkowa, tak jak Ty. Wyjątkowa jak Twoje marzenia, cele i plany.
W Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym stworzymy Twoją przyszłość razem z Tobą. Ty wybierasz kierunek studiów, my projektujemy Twój sukces.
Mamy 1 Cel : Spełnianie marzeń o solidnym
wykształceniu i pewnej karierze zawodowej.
Wyobraź sobie najlepsze studia.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ - DOKUMENTY MOŻESZ DOSTARCZYĆ PÓŹNIEJ